Card image cap

Hráčské warpy a spawnery

Na Survival servery verze 1.15 a 1.12 jsme přidali nový systém na spawnery.


Spawner si lze koupit za 99 999 Tokenu v /token shop. Majitel ho může položit a vykopat jakýmkoliv nástrojem kolikrát je potřeba. Nemusíte se bát, že by Vám ho někdo ukradl! Pouze ten hráč, který ho položil, tak ho může opět i vykopat. Vykopaný spawner můžete bez obav prodat i dalšímu hráči třeba přes AH. Cenu spawneru si stanovte sami. :-)


VIP Iron a výš mohou měnit mobky ve spawneru pomocí příkazu /spawner mob nebo pomocí GUI, které otevřete SHIFT + pravým na spawner. GUI bohužel funguje pouze na Survivalu 1.12. V GUI naleznete všechny dostupné mobky. Mobky lze měnit i ve vanilla spawnerech, které najdete ve světě.


Po dlouhých odkladech a slibech Vám představujeme hráčské warpy. Příkazem /pw otevřete menu, kde naleznete warpy rozdělené do kategorii (Obchody, Farmy, Ostatni) a nebo si rozkliknete všechny warpy.


Založení warpu samozřejmě něco stojí (Survival 1.12 - 100k, Survival 1.15 - 30k) a vytváří se příkazem /pw set název. Hráči mohou hodnotit Vaše warpy pomocí příkazu /pw rate warp 0-5, můžete si upravit ikonku, popisek, přidělovat do kategorii nebo uzamknout před ostatními hráči. Popisky mohou být barevně zvýrazněné. Warpy se řadí podle návštěvnosti, kterou vidíte hned vidíte u každého warpu, tak jako majitele, průměrné hodnocení, kategorii nebo popisek.


Hráč může vytvořit maximálně 3 warpy, Iron 5, Gold 10, Diamond 15 a Emerald 30. Prosím, abyste přiřazovali warpy do správných kategorii nebo nepsali vulgární popisky, jinak může být vymazán!


V menu najdete i jednoduchou správu svých warpů. Všechny důležité příkazy si zobrazíte příkazem /pw help. Místo příkazu /pw můžete využívat i /hw, /warpy, /warps. Klasický /warp slouží pouze pro serverové warpy.


S pozdravem

Prochedary

Status
Online: 33
mc.basicland.cz
Online: 14
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord